Делегація Одеської опери на прем’єрі “Спартака” в Харкові

29 травня делегація Одеської Опери у складі в. о. гендиректорки Надії Бабіч, головного диригента В'ячеслава Чернухо-Воліча та помічниці гендиректорки зі зв'язків із громадськістю Людмили Сергійчук прибула до Харкова на запрошення дирекції Харківського національного академічного театру опери та балету на довгоочікувану прем'єру балету "Спартак".

Попри всі негаразди, пандемію та локдауни, харків'янам вдалося зробити неможливе: поставити балет не тільки найкоштовніший в історії свого театру, не тільки приголомшливо видовищний та яскравий,але й безумовно співзвучний українській сучасності.

Балетмейстер Георгій Анатолійович Ковтун, з яким плідно співпрацює і Одеська Опера, в цій постановці не зрадив собі: класична хореографія "Спартака" збагатилася акробатичними елементами та каскадерськими трюками, які зробили пластичні метафори та багатогранно виліплені індивідуальні характери ще більш рельєфними.

"Пристрасність, емоційна сила, ніяких напівпочуттів і напівпристрастей - все значно, яскраво. У цьому формула Хачатуряна." - казав в свій час легендарний Юрій Григорович. І цю формулу в повній мірі опанував оркестр театру під орудою маестро Дмитра Морозова.

У балеті одночасно приймають участь 220 артистів, для яких у театральних майстернях пошито близько 300 костюмів. Але "армія" "Спартака" - це не тільки артисти на сцені. Це музиканти, технічні співробітники, адміністрація - разом близько 800 людей!

Щоб ця армія стала переможною (а нинішня прем'єра - це, безумовно, перемога!), їй потрібен талановитий та сміливий полководець. На щастя, в СХІD OPERA такий є і в нього чудова професійна команда.

Щиро дякуємо пану генеральному директору Олегу Орищенку, першому заступнику гендиректора Ігору Тулузову та всьому колективу СХІD OPERA за це свято мистецтва, за сміливість та витримку, вірність традиціям та чудову організацію прийому гостей.

Ми впевнені, що українська культура сьогодні обогатилася справжнім мистецьким явищем.

Безумовно, рекомендуємо та чекаємо харківський "десант" на прем'єрі "Богеми" в Одеській Опері 19 червня!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден