Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста хору першої категорії (драматичне сопрано, 1 вакансія).

Дата і місце проведення конкурсу: 30 червня 2021року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  •  для артиста хору першої категорії – вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста хору (театру) 2-ї категорії не менше 2-х років

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • заява у довільній формі
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою
  • документу, що посвідчує особу
  • копія трудової книжки (за наявності)
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю
  • творче резюме, портфоліо

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:   

Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами.

Другий етап конкурсу складається з двох турів:

  • перший тур - виконання під рояль двох творів (арія та романс), в яких би конкурсант продемонстрував повний діапазон голосу та музикальність
  • другий тур - читання хорових партій з листа

Театр не забезпечує оплату витрат, пов¢язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 10.00 год. 09 червня до 17.00 год. 24 червня 2021 року за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com.

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів театром за тел. (048) 780 15 16.

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree