Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: режисера - 1 штатна одиниця.

Дата і місце проведення конкурсу: 18 травня 2023 року Одеського національного академічного театру опери та балету (пров. Чайковського 1, Одеса)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

 • режисер - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (спеціалізація – режисура музичного театру, або режисура драматичного театру і музична освіта). Досвід роботи за фахом.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

 • заява у довільній формі, що містить інформацію про адресу та засоби зв’язку;
 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності)або відомості про трудову діяльність;
 • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;
 • письмовий режисерський аналіз партитури і лібрето відомої опери ( за власним вибором претендента, до 3-х друкованих аркушів);
 • письмовий режисерський аналіз постановки (за власним вибором претендента, до 3-х друкованих аркушів);
 • творче резюме;
 • інші документи, що можуть характеризувати професійний досвід претендента, творчі досягнення, зокрема, список поставлених вистав, концертів та заходів, публікації, фотографії сцен з вистав та DVD – записи, тощо.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

 • Перший етап конкурсу - розгляд документів поданих претендентами
 • Другий етап конкурсу - ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди

Працівники, які перебувають з театром у трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі та матеріали, що доводять професійний досвід.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов’язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 29 квітня по 12 травня 2023 року(включно) з 11.00 до 16.00, вихідні: неділя, понеділок за адресою: пров. Чайковського 1 (каб. 49), 65026 Одеса, та на електронну адресу: operaballet.odessa@gmail.com

Документи, що оформлені неналежним чином, до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться з дотриманням усіх заходів воєнного стану.

Звертатися, в обов’язковому порядку, для підтвердження отримання театром документів та за додатковою інформацією за тел. (048) 780-15-16

Конкурсна комісія

 

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree