Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад режисер-постановник і режисер.

Дата і місце проведення конкурсу: 30 квітня 2021 року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м. Одеса, пров. Чайковського, 1).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, спеціалізація – режисура музичного театру або режисура драматичного театру і музична освіта), досвід роботи за фахом не менше 3-х років.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • заява у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме;
  • інші матеріали, що доводять професійний досвід претендента, а саме: список поставлених вистав, концертів та заходів, публікації, фотографії сцен з вистав, СD та DVD - записи, тощо.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурс та матеріали, що доводять професійний досвід.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:   

  • Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами.
  • Другий етап конкурсу – ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов’язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання контракту з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 13 квітня до 27 квітня 2021 року (до 17.00 год.) за адресою: 65026 м. Одеса, пров. Чайковського, 1 (каб. 49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів театром за тел. (048)780-15-16

 Конкурсна комісія

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree