«КАТЕРИНА» ОДЕСЬКОЇ ОПЕРИ – УКРАЇНСЬКИЙ АМБАСАДОР МИРУ НА ТЕРЕНАХ ЄВРОПИ

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

І ще один здобуток команди Одеської опери та суттєвий крок у напрямку інтеграції в європейській мистецький простір!

Європейський міждержавний культурний телеканал «ARTE» 24 лютого демонструватиме оперу Олександра Родіна «Катерина» за мотивами творчої спадщини Тараса Шевченка. Показ відбудеться у межах розширеного програмного фокусу «Україна, рік війни в Європі», який канал підготував до річниці російського вторгнення в Україну.

Впевнені: показ «Катерини» у європейському ефірному просторі стане одним з нагальних меседжів про Україну як державу з власним особливим та неповторним культурним кодом, а також про міжнародне визнання надбань сучасного українського музичного театру.

Телеканал ARTE - престижний європейський телемовник, заснований угодою між урядами Німеччини і Франції. Понад тридцять років в етері. У центрі уваги – теми, пов'язані з Європою та Євросоюзом, зокрема культура та мистецтво. Аудиторія каналу складається в кожній з окремих країн в середньому 10-12 мільйонів телеглядачів на тиждень.

Сподіваємося, що слоган каналу – «АРТЕ - телеканал, який вами рухає» стане одним з рушіїв на новому європейському шляху «Катерини».

news.imz.at/.../world-premiere-kateryna-an-opera...

presseportal.de/pm/9021/5424160
We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree