Музика – потужний заклик до миру

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Понад рік тому, майже з початку вторгнення Росії в Україну, музиканти з усієї Європи об’єднали творчі зусилля, щоб продемонструвати свою солідарність і підтримку українців. З цією ініціативою, яка з’явилася на світ у Бонні, на батьківщині Бетховена, до Одеської опери звернувся музикант Крістофер Мюллер. Так народився проєкт «We play for Ukraine», мета якого - мистецьке об’єднання заради миру в Україні. Музика хоч і не є політикою, проте вона спроможна стати потужним виразом милосердя та співчуття, а також закликом до міжнародної спільноти сказати "Ні" страшній війні проти України.

Протягом року європейська музична спільнота, об'єднуючись з українськими колегами, спільно створювала вражаюче відео із закликом до пожертв, де провідні музиканти, хорові колективи та оркестри під орудою відомих диригентів виконують тему "Оди до радості" з Дев'ятої симфонії Бетховена та Гімн України.

І ось проєкт добігає кінця! «Це неймовірне почуття щастя після 11 місяців роботи: незліченних годин за комп’ютером, телефонних переговорів, листувань електронною поштою, а також великої кількості кілометрів шляху, щоб особисто зустрітися з моїми колегами в Україні! Це справжнє випробування. Це надія, радість, часом втома і занепад. І ось, нарешті, все! Відмінно звучить та чудово виглядає!», - ділиться своїми думками фундатор проєкту Крістофер Мюллер.

Тож, маємо змогу подивитися результати потужної мистецької співпраці на YouTube проєкту.

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree