Балети | Юному глядачу

Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)

Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
Купити квиток
Прокрутіть вниз

Майбутні дати

Вересень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Жовтень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

10 Жовтня, Неділя
12:00
₴ 35-220
Купити квиток
Тривалість
1 година 40 хвилин

Члени постановочної групи

Звукорежисер:
Художник зі світла:
Начальник машинно-декораційного цеху:
Художники-гримери:
Завідуючий художньо-постановочною частиною:

Зміст

Короткий зміст

Дія перша

Картина перша

В будинку містера й місіс Дарлінг всі готуються лягати спати. В каміні потріскують дрова, м’які тіні лягають на стелю дитячої кімнати, де місіс Дарлінг вкладає в ліжечка доньку Венді та синів Джона й Майкла. Їй допомагає собака Нена – найзразковіша нянька у світі: вона купає усіх трьох дітей, прокидається вночі, якщо хтось із них хоча б поворухнеться уві сні. Нена завжди безпомилково відрізняє кашель, на який не варто звертати увагу, від кашлю, при якому горло необхідно обгорнути старим вовняним шарфом. Собака водить юних Дарлінгів у дитячий садок, вишикувавши в лінійку за зростом і несучи в зубах парасольку на випадок дощу. Веселий сміх дітей, розмови про казкового Пітера Пена – хлопчика, який не хотів ставати дорослим, гавкіт Нени поволі стихають. Гаснуть вогні й діти засинають. Серед нічної тиші в кімнату вривається вогник, який кидається на всі боки. Це – маленька фея на ім’я Лагодинка, тому що вона вміла лагодити каструльки й чайники. Фея літала від одного будинку до іншого (в них, звичайно, теж жили феї) і своїм мелодійним голосочком видзвонювала: «Лагодити-паяти, каструльки ремонтувати». За її голосочок, схожий на ніжний передзвін, друзі звикли називати фею Дзінь-Дзінь. Маленьку зірочки разом дмухнули на вікно, воно відкрилося і в кімнату влетів Пітер Пен у супроводі трьох фей. Саме тих, які завжди приходили до Венді, Джона й Майкла у снах, відображаючи їхні характери – веселий, безсердечний та нерозуміючий. Несподівано діти прокинулися і побачили Пітера Пена. Про цю зустріч вони мріяли дуже давно. Пітер із задоволенням розповідає Венді та її братам про те, як він покинув світ людей, коли йому тільки-но виповнилося сім днів. Він утік через вікно третього поверху, вирішивши ніколи не ставати дорослим. Й полетів на острів Немайнебуде разом з іншими загубленими хлопчиками (коли дитина випадає з візочка, вона відправляється в країну Немайнебуде). Пітер обіцяє дітям навчити їх літати в тому випадку, якщо вони відправляться на острів, де будуть воювати з піратами. Там, на яскравому острові Пітеру дуже не вистачає вірних друзів для його вічних пригод. Танець зірок, які освітлюють дорогу на острів, Пітер Пен і діти відлітають. У кімнату вбігають містер і місіс Дарлінг, але вже пізно. Горю батьків немає меж.

Дія друга

 

Картина друга

Серед зірок над бурхливим океаном летять Пітер Пен, діти і фея Дзінь-Дзінь. Вдалині видно казковий острів.

Картина третя

Коли Пітера не було на острові, життя на ньому завмирало. Феї відсипались ранками, звірі займались своїми звірятами, червоношкірі бенкетували по шість днів підряд, а пірати й хлопчиська хіба що кусали один одного за пальці. Інша справа, коли тут бував Пітер. Він терпіти не міг спокою. Тож тепер, коли він був уже неподалік, всі мешканці острова заворушились. Загублені хлопчики розшукують місце, де приземлився Пітер Пен, пірати шукають хлопчиків, червоношкірі – піратів, дикі звірі – червоношкірих, щоб з’їсти їх. І всі вони ходять по колу, тому що рухаються з однаковою швидкістю. Нарешті Пітер Пен і діти, які втомились дорогою, приземляються на острів. Їх відразу ж наздоганяють пірати – італієць Чекко, Білл Джукс, Коксон, Джентльмен Старкі, Смі, Елф Мейсон, піратка Аліса. Їх добре знають і смертельно бояться мешканці узбережжя, адже світ ще не бачив такої кровожерливої, злої і безсоромної потолочі. На чолі піратів – жорстокий і лютий капітан Крюк. Так негідника називають з тих пір, як Пітер відрубав йому руку, замість якої довелось приладнати залізного гака. Капітан не може цього пробачити, тим паче, що руку проковтнув крокодил, якому вона настільки сподобалась, що тепер він без упину полює на Крюка. Ще добре, що крокодила можна почути на відстані через цокання наручного годинника капітана, який не перестає ходити в крокодилячому шлунку. Після тривалої втечі від піратів, Пітер і діти потрапляють до табору індійців, жителі якого зустрічають їх в бойовій розмальовці та з томагавками в руках. Індійська принцеса Тигрова Лілія – відважна і горда дівчина – пропонує їм притулок. Крюк разом з піратами намагається підсунути Пітеру Пену й хлопчикам отруєний торт, аби назавжди розправитися з ними, але на їхньому шляху з’являється маленька Дзінь-Дзінь. План Крюка провалився. Якось увечері Венді розповідає Джону і Майклу їхню улюблену казку – про те, як жили-були на світі один джентльмен і одна леді, чиї діти якось полетіли на острів Немайнебуде. І як вони завжди тримали вікно відкритим, щоб діти могли повернутися додому. Пітер заперечує Венді: він теж так раніше думав про матерів і тому не поспішав повертатися. А коли прилетів – вікно було закрите, а в його ліжечку спав інший хлопчик. Дітям у снах з’являються їхні феї, нагадуючи про рідний дім.

Картина четверта

В дитячу кімнату вривається Нена. Діти прокидаються в оточенні своїх іграшок і розуміють, що їхня мандрівка – це лише сон. Але Венді не хоче вірити в те, що Пітера Пена не існує. В цей момент серед зірок ширяє тінь Пітера разом з його вічною супутницею – маленькою Дзінь-Дзінь.

Про подію

Балет-пантоміма для дітей на 2 дії.
Виконується під фонограму.
Лібрето заслуженого артиста Чуваської Республіки Володимира Трощенка за мотивами казки Джеймса Баррі «Пітер Пен, або Хлопчик, який не хотів ставати дорослим».

Хореограф-постановник – заслужений артист Чуваської Республіки Володимир Трощено.
Художник-постановник та художник з костюмів – Марина Подольська.
Художники-декоратори – Федір Кравчук та Сергій Басок.
Художній керівник постановки – заслужена артистка України Світлана Антипова.

У спектаклі беруть участь вихованці балетної студії заслуженої артистки України Світлани Антипової та артисти балету Одеського Національного академічного театру опери і балету.

Прем’єра 6 і 13 січня 2013 року.

Дійові особи та склади  виконавців:

Містер Дарлінг – Дмитро Воскресенський (артист балету театру), Артур Чкан Місіс Дарлінг – Таїса Антипова\ Їхні діти: Венді – Марія Бондаренко, Христина Наконечна Джон – Єлизавета Нерубащенко Майкл – Станіслава Прокопенко Собака, нянька Нена – Єлизавета Боженко Пітер Пен – Дмитро Воскресенський, Костянтин Майоров (артисти балету театру) Фея Дзінь-Дзінь – Чана Та-ву-ха Феї – Юлія Борисова, Одарка Желиховська, Марія Жеребко, Єлизавета Коротка, Анастасія Маркова, Анастасія Осетрова Індійська принцеса Тигрова Лілія – Ірина Полуденко Пірати: Капітан Крюк – Дмитро Воскресенський (артист балету театру), Артур Чкан Елф Мейсон – Софія Добровольська Білл Джукс – Олівія Ахмад Джентльмен Старкі – Анастасія Коничева Коксон – Любов Рибалко Італієць Чекко – Таїса Антипова Смі – К’яра Яблонська Піратка Аліса – Марія Жеребко Зірки – Ірина Аненкова, Катерина Бурденко, Єлизавета Жура, Ярослава Здальська, Ангеліна Константинова, Ганна Крупник, Діана Кучеренко, Софія Мартенюк, Марія Мелкозерова, Вікторія Парфенюк Крокодил – Єва Говоруха, К’яра Яблонська Індійці – молодші учні школи

1
/

Рекомендуємо

29
Вересня
18:30
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
Балет на 3 дії
Лібрето Маріуса Петіпа за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса
Хореографія Маріуса Петіпа та Олександра Горського
01
Жовтня
18:30
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
Балет на 2 дії
За мотивами роману Олександра Зінов'єва «Іди на Голгофу»
Виконується під фонограму
03
Жовтня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
Балет для дітей на дві дії
За мотивами казки Шарля Перро
Виконується під фонограму
03
Жовтня
18:30
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
06
Жовтня
18:30
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
Балет на 2 дії
Лібрето Теофіла Готьє, Жюля-Анрі Вернуа де Сен-Жоржа, Жана Коралі
Хореографія Жюля Перро, Жана Коралі, Маріуса Петіпа в редакції Леоніда Лавровського
08
Жовтня
18:30
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
Балет на 3 дії
Лібрето Маріуса Петіпа за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса
Хореографія Маріуса Петіпа та Олександра Горського
09
Жовтня
12:00
Балети Юному глядачу
Аліса в країні чудес (Балетна студія С. Антипової)
Л. Волкова
Балет для дітей (виконується без антракту)
Виконується під фонограму
10
Жовтня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
Балет-пантоміма для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
10
Жовтня
18:30
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Балет на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
13
Жовтня
18:30
Балети
Нурієв forever…
У виставі використано хореографію Маруіса Петіпа, Августа Бурнонвіля, Ростислава Захарова, Костянтина Боярського, Ренато Занелли, Бориса Ейфмана, Юрія Васюченко
16
Жовтня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
Балет на 2 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Геннадія Рихлова за казкою Дж. Родарі «Пригоди Чіполліно»
17
Жовтня
12:00
Балети
Попелюшка (Балетна студія С. Антипової)
Сергій Прокоф’єв
Балет на дві дії
Виконується під фонограму
17
Жовтня
18:30
Балети
Спляча красуня
Петро Чайковський
Лібрето І. Всеволожського і М. Петіпа за сюжетом однойменної казки Шарля Перро
Хореографія Маріуса Петіпа
Використано фрагменти хореографії К. Сергєєва, Ф. Лопухова
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден