Балети

Жизель

Адольф Шарль Адан
Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість
2 години (з одним антрактом)
Диригенти:
В’ячеслав Чернухо-Воліч, заслужений артист України Ігор Шаврук, заслужений артист України Ігор Чернецький, Володимир Врублевський
1
/

Члени постановочної групи

Художниця-постановниця:
заслужена художниця України Наталія Бевзенко-Зінкіна

Зміст

Дія перша

Граф Альберт закоханий у селянську дівчину Жизель. Розуміючи, що вона не захоче мати стосунки з аристократом, Альберт перевдягається в селянина. У Жизелі є інший залицяльник – лісничий Ганс. Він намагається пояснити їй, що Альберт не той, за кого себе видає, але Жизель не слухає його. Залишившись наодинці, Ганс проникає у мисливський будинок й викрадає шпагу Альберта з графським гербом.

Звуки ріжка сповіщають про наближення мисливців. Серед них наречена графа і її батько. Мисливці зупинилися на відпочинок у селі. Наречена графа Батільда зачарована наївністю і красою Жизелі. Селяни розпочинають свято урожаю. У розпалі веселощів з’являється Ганс і привселюдно звинувачує Альберта в брехні. Як доказ він показує шпагу графа. Жизель не хоче вірити цьому, тоді Ганс сурмить у ріг, і перед збентеженим графом з’являється його наречена. Вражена несподіваним обманом, Жизель божеволіє і вмирає.

Дія друга

На могилу Жизелі опівночі прийшов Ганс. З могил починають підійматися віліси — наречені, померлі до свого весілля. Всіх, хто з’являється на цвинтарі вночі, вони примушують танцювати, доводячи їх до смерті. Така ж доля спіткала і Ганса. Мірта, повелителька віліс, викликає тінь Жизелі.

До могили приходить Альберт. Горе та відчай графа зворушують Жизель. Вона прощає його. Владним жестом Мірта наказує йому танцювати. Жизель благає свою повелительку відпустити Альберта, але віліси невблаганні. Та з першим промінням сонця вони втрачають силу. Альберта врятовано. Жизель назавжди прощається з коханим.

Про подію

Балет на 2 дії.
Лібрето Теофіла Готьє, Жюля-Анрі Вернуа де Сен-Жоржа, Жана Коралі.
Відновлення Надії Федорової.

Рекомендуємо

08
Квітня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Деліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
Балет-пантоміма для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
15
Квітня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Йоганна Штрауса
Балет для дітей на дві дії
За мотивами казки Шарля Перро
Виконується під фонограму
22
Квітня
11:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Деліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
Балет-пантоміма для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
22
Квітня
16:00
Балети
Баядерка
Людвіг Мінкус
Балет на 3 дії
29
Квітня
16:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
Балет на 2 дії за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден