Концерти

Всесвіт Вагнера

Музика Ріхарда Вагнера
Прокрутіть вниз
Тривалість
Тривалість: 3 години
Музичний керівник і диригент:
народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле
Хормейстер-постановник:
заслужений діяч мистецтв України Леонід Бутенко
Режисер, який веде концерт:
1
/

Зміст

Перше відділення

1. Ріхард Вагнер. Увертюра до опери «Летючий голландець». Виконує оркестр Одеського Національного академічного театру опери і балету. 2. Ріхард Вагнер. Арія Голландця з опери «Летючий голландець». Виконує заслужений артист України Віктор Мітюшкін. 3. Ріхард Вагнер. Балада Сенти з опери «Летючий голландець». Виконує лауреат міжнародних конкурсів Наталя Павленко. 4. Ріхард Вагнер. «Політ валькірій» з опери «Валькірія». Виконує оркестр Одеського Національного академічного театру опери і балету. 5. Ріхард Вагнер. «Прелюдія і смерть Ізольди» з опери «Трістан та Ізольда». Виконує оркестр Одеського Національного академічного театру опери і балету та лауреат міжнародних конкурсів Наталя Павленко.

Друге відділення

1. Ріхард Вагнер. Оркестровий антракт до III дії та «Весільний хор» з опери «Лоенгрін». Виконують хор та оркестр Одеського Національного академічного театру опери і балету. 2. Ріхард Вагнер. Увертюра і хорал Святому Іоанну з І дії опери «Нюрнберзькі мейстерзінгери». Виконують хор та оркестр Одеського Національного академічного театру опери і балету. 3. Ріхард Вагнер. Арія Єлизавети на виході з опери «Тангейзер». Виконує лауреат міжнародних конкурсів Наталя Павленко. 4. Ріхард Вагнер. Хор пілігримів та молитва Єлизавети з опери «Тангейзер». Виконує лауреат міжнародних конкурсів Наталя Павленко. 5. Ріхард Вагнер. Святковий марш з опери «Тангейзер». Виконує оркестр Одеського Національного академічного театру опери і балету.

Про подію

Музика Ріхарда Вагнера
Програма на 2 відділення

Тривалість: 3 години

Члени постановочної трупи:
Концертмейстери – Лариса Хороленко, Валентин Платов, Ігор Парада, Вероніка Струк, Марина Маринич, Наталя Русиняк
Художник зі світла – В'ячеслав Ушеренко
Зав. постановочною частиною – Василь Хомін
Начальник машинно-декораційного цеху – Віктор Мелешко
Художники-гримери – Олена Васильчик, Євгенія Галенко

«Свобода, блаженство, насолода, смерть і фатальна приреченість – ось що таке любовний напій, так геніально зображений у Вагнера»
— Олексій Лосєв

Важко зараз сказати – з яких причин, можна лише констатувати: музика Вагнера не звучала в Одеському оперному з 1933 року. Тоді це була опера «Лоенгрін», поставлена режисером Миколою Боголюбовим та диригентом Миколою Покровським. До цього, за нашими даними, в Одесі ставились вагнерівські опери «Тангейзер», «Валькірія», «Трістан та Ізольда». У 2013 році увесь світ відзначатиме ювілей Ріхарда Вагнера (1813-2013). Одеський Національний академічний театр опери і балету представляє до цієї дати програму, що об»єднає в собі сцени, увертюри, та арії з опер композитора. Олександру Самоїле – музичний керівник театру, склав програму таким чином, щоб єдиним полотном показати найкращі зразки вагнерівської творчості. У ній звучить музика з «Летючого голландця», «Валькірії», «Трістана та Ізольди», «Лоенгріна», «Нюрнберзьких мейстерзінгерів», «Тангейзера» у виконанні оркестру, хору та солістів театру – лауреата міжнародних конкурсів Наталі Павленко (драматичне сопрано) і заслуженого артиста України Віктора Мітюшкіна (драматичний баритон). автор постеру – Павло Букловський (РА «Арсенал»)

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден