Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: режисера - 1 штатна одиниця.

Дата і місце проведення конкурсу: 18 травня 2023 року Одеського національного академічного театру опери та балету (пров. Чайковського 1, Одеса)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

 • режисер - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (спеціалізація – режисура музичного театру, або режисура драматичного театру і музична освіта). Досвід роботи за фахом.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

 • заява у довільній формі, що містить інформацію про адресу та засоби зв’язку;
 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності)або відомості про трудову діяльність;
 • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;
 • письмовий режисерський аналіз партитури і лібрето відомої опери ( за власним вибором претендента, до 3-х друкованих аркушів);
 • письмовий режисерський аналіз постановки (за власним вибором претендента, до 3-х друкованих аркушів);
 • творче резюме;
 • інші документи, що можуть характеризувати професійний досвід претендента, творчі досягнення, зокрема, список поставлених вистав, концертів та заходів, публікації, фотографії сцен з вистав та DVD – записи, тощо.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

 • Перший етап конкурсу - розгляд документів поданих претендентами
 • Другий етап конкурсу - ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди

Працівники, які перебувають з театром у трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі та матеріали, що доводять професійний досвід.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов’язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 29 квітня по 12 травня 2023 року(включно) з 11.00 до 16.00, вихідні: неділя, понеділок за адресою: пров. Чайковського 1 (каб. 49), 65026 Одеса, та на електронну адресу: operaballet.odessa@gmail.com

Документи, що оформлені неналежним чином, до розгляду не приймаються.

Конкурс відбудеться з дотриманням усіх заходів воєнного стану.

Звертатися, в обов’язковому порядку, для підтвердження отримання театром документів та за додатковою інформацією за тел. (048) 780-15-16

Конкурсна комісія

 

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден