Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад режисер-постановник і режисер.

Дата і місце проведення конкурсу: 30 квітня 2021 року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м. Одеса, пров. Чайковського, 1).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, спеціалізація – режисура музичного театру або режисура драматичного театру і музична освіта), досвід роботи за фахом не менше 3-х років.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • заява у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме;
  • інші матеріали, що доводять професійний досвід претендента, а саме: список поставлених вистав, концертів та заходів, публікації, фотографії сцен з вистав, СD та DVD - записи, тощо.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурс та матеріали, що доводять професійний досвід.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:   

  • Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами.
  • Другий етап конкурсу – ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов’язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання контракту з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 13 квітня до 27 квітня 2021 року (до 17.00 год.) за адресою: 65026 м. Одеса, пров. Чайковського, 1 (каб. 49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів театром за тел. (048)780-15-16

 Конкурсна комісія

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден