«КАТЕРИНА» ОДЕСЬКОЇ ОПЕРИ – УКРАЇНСЬКИЙ АМБАСАДОР МИРУ НА ТЕРЕНАХ ЄВРОПИ

І ще один здобуток команди Одеської опери та суттєвий крок у напрямку інтеграції в європейській мистецький простір!

Європейський міждержавний культурний телеканал «ARTE» 24 лютого демонструватиме оперу Олександра Родіна «Катерина» за мотивами творчої спадщини Тараса Шевченка. Показ відбудеться у межах розширеного програмного фокусу «Україна, рік війни в Європі», який канал підготував до річниці російського вторгнення в Україну.

Впевнені: показ «Катерини» у європейському ефірному просторі стане одним з нагальних меседжів про Україну як державу з власним особливим та неповторним культурним кодом, а також про міжнародне визнання надбань сучасного українського музичного театру.

Телеканал ARTE - престижний європейський телемовник, заснований угодою між урядами Німеччини і Франції. Понад тридцять років в етері. У центрі уваги – теми, пов'язані з Європою та Євросоюзом, зокрема культура та мистецтво. Аудиторія каналу складається в кожній з окремих країн в середньому 10-12 мільйонів телеглядачів на тиждень.

Сподіваємося, що слоган каналу – «АРТЕ - телеканал, який вами рухає» стане одним з рушіїв на новому європейському шляху «Катерини».

news.imz.at/.../world-premiere-kateryna-an-opera...

presseportal.de/pm/9021/5424160
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден