Музика – потужний заклик до миру

Понад рік тому, майже з початку вторгнення Росії в Україну, музиканти з усієї Європи об’єднали творчі зусилля, щоб продемонструвати свою солідарність і підтримку українців. З цією ініціативою, яка з’явилася на світ у Бонні, на батьківщині Бетховена, до Одеської опери звернувся музикант Крістофер Мюллер. Так народився проєкт «We play for Ukraine», мета якого - мистецьке об’єднання заради миру в Україні. Музика хоч і не є політикою, проте вона спроможна стати потужним виразом милосердя та співчуття, а також закликом до міжнародної спільноти сказати "Ні" страшній війні проти України.

Протягом року європейська музична спільнота, об'єднуючись з українськими колегами, спільно створювала вражаюче відео із закликом до пожертв, де провідні музиканти, хорові колективи та оркестри під орудою відомих диригентів виконують тему "Оди до радості" з Дев'ятої симфонії Бетховена та Гімн України.

І ось проєкт добігає кінця! «Це неймовірне почуття щастя після 11 місяців роботи: незліченних годин за комп’ютером, телефонних переговорів, листувань електронною поштою, а також великої кількості кілометрів шляху, щоб особисто зустрітися з моїми колегами в Україні! Це справжнє випробування. Це надія, радість, часом втома і занепад. І ось, нарешті, все! Відмінно звучить та чудово виглядає!», - ділиться своїми думками фундатор проєкту Крістофер Мюллер.

Тож, маємо змогу подивитися результати потужної мистецької співпраці на YouTube проєкту.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден