Одеська Опера запрошує у мандрівку видовищними музичними історіями!

5 серпня о 18:00, запрошуємо глядачів на вечір одноактних балетів - концерт “Перлини світового балету”. Калейдоскоп хореографічних мініатюр - видовище, яке наповнює глядачів натхненням і світлом. Унікальна програма з одноактних балетів Пуні, Обера, Вебера, Понкієллі - це зібрання музичних історій, які знайшли своє відображення в танці. Чарівні сюжети, незбагненний рівень хореографії та музика, яка проникає у саме серце.

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/pearls-of-the-world-ballet/

6 серпня о 16:00 - опера Дж. Пуччіні “Флорія Тоска” - музична драма про велику історію кохання та зради, боротьби та смирення. В основі сюжету - любовний трикутник оперної примадонни Флорії Тоски, художника Маріо Каварадоссі та начальника поліції Скарпіа.  У величних інтер’єрах розгорнеться драма кохання Тоски і Каварадоссі, волею долі втягнутих у вир політичних інтриг часів наполеонівських війн.

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/tosca/

7 серпня о 16:00, яскравий вечір улюблених балетів «Шопеніана» та «Болеро».

«Шопеніана» - хореографічна сюїта, в якій поєднуються полонез, мазурка, вальси та прелюди на музику Фредеріка Шопена.  З першими звуками оркестру тендітні балерини почнуть свій танець, сповнений любовних зізнань закоханому в мрію поету…

На зміну ліричній ніжності “Шопеніани”, на сцені театру розпаляться справжні іспанські пристрасті в колоритній та заворожуючій музиці Моріса Равеля. В основі сюжету - любовний трикутник жінки та двох чоловіків. Як закінчиться ця історія – побачити на власні очі!

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/shopeniana/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден