Одеська опера запрошує!

До Дня Державності: 29 липня о 18:00, Одеська національна опера представить авторський проєкт театру, балет на музику сучасної одеської композиторки Ю. Гомельської - “Долі”.

Балет “Долі” - це сцени-історії з життя наших сучасників. Ми відповідаємо за кожну мить життя, яку дарує нам Доля. Ніхто не знає, що на нього чекає завтра, через які випробування ще потрібно буде пройти, яку ціну заплатити за щастя жити.  Хочеться вірити, що кожен наступний крок наближатиме нас до миру, радості і світла.

Квитки доступні в касах та за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/fates/

30 липня о 16:00, запрошуємо на комічну оперу “Запорожець за Дунаєм”

Це опера про минувшину України, події якої сягають часів руйнації Запорізької Січі, коли козаки вимушені були покинути Батьківщину. Всякими правдами й неправдами героям вистави доводиться будувати своє життя навколо палацу турецького султана, де і розгорнуться драматичні і водночас комічні події українських козаків на чужбині.

Квитки в касах театру та за посиланням:

https://operahouse.od.ua/events/zaporozhets-za-dunayem/

31 липня о 16:00, відчуйте вишуканий шарм музики Ж. Бізе й романтичних переливів арій та дуетів у концертному виконанні опери “Шукачі перлів”

Історія про шукачів перлів занурить глядачів у екзотичну атмосферу чарівного Цейлону і по-новому розповість прекрасну історію любові жриці Лейли і шукача перлів Надіра, для якого найдорожчою перлиною стала його кохана, за яку доведеться боротись.

Опера “Шукачі перлів” стала однією з найкоштовніших прикрас світового музичного репертуару, щораз заворожуючи своїм мелодійним багатством з новою силою!

Квитки за посиланням:

https://operahouse.od.ua/events/les-pecheurs-de-perles/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден