Плануйте тиждень з Одеською Оперою!

14 липня о 18:00, на сцені театру відбудеться благодійний показ фільму «Тіні забутих предків». Проєкт реалізується Зеленим Театром у співпраці з Одеською національною оперою. Вилучені кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ.


Квитки за посиланням: http://surl.li/ckjif


15 липня о 18:00 - вечір одноактних балетів «Шопеніана» на муз. Шопена та «Пахіта» Л. Мінкуса


Романтика та ніжність балету «Шопеніана» зміниться палкими пристрастями Л. Мінкуса «Пахіта». Два балети в один вечір! Не пропустіть!


Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/shopeniana/


16 липня о 16:00 - опера Дж. Пуччіні «Флорія Тоска»


Вже понад 100 років «Тоска», одне з кращих творінь Дж. Пуччіні, вражає трагічною історією  смерті та кохання


Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/tosca/


17 липня о 16:00 - балет Л. Мінкуса «Дон Кіхот»


Один з найяскравіших та найулюбленіших балетів на сцені Одеської Опери вже цієї неділі! Запрошуємо поринути в світ неймовірних пригод Дон Кіхота й закоханих Кітрі та Базіля.


Квитки за посиланням:


https://operahouse.od.ua/events/don-quixote/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден