Прем’єра балету “Лускунчик” в Одеській Опері

ПРЕМ’ЄРА БАЛЕТУ «ЛУСКУНЧИК» В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ

 

Петро Чайковський

Балет-феєрія на дві дії з прологом та епілогом

Лібрето Маріуса Петіпа в редакції народного артиста України Сергія Бондура

за мотивами казки Ернста Гофмана «Лускунчик і мишачий король»

У виставі використано фрагменти хореографії Василя Вайнонена

 

В день Святого Миколая, 19 грудня, Одеський національний академічний театр опери та балету підготував маленьким поціновувачам театру та їхнім батькам чудовий подарунок - відбулася довгоочікувана прем'єра балету Петра Чайковського «Лускунчик» - чарівна казка, без якої неможливо уявити новорічні та різдвяні свята! Захоплені відгуки, невтихаючі оплески та радість від зустрічі з красою класичного балету стали щирою подякою всьому талановитому колективу театру на чолі з генеральною директоркою Надією Бабіч!

Нову версію балету втілив хореограф, народний артист України Сергій Бондур. «Зіткнення з класикою - це завжди дуже відповідальна робота для всіх. Саме «Лускунчик» та інші класичні твори тримають трупу на певному професійному рівні. Дуже добре, що в репертуарі театру є ці чудові класичні роботи. Я щасливий, що мав нагоду «доторкнутися» до невичерпних джерел вічної класики і новий «Лускунчик» буде прикрашати репертуарну афішу Одеської опери»  - розповів хореограф-постановник Сергій Бондур.

Творча група, театральні майстерні та цехи натхненно працювали над створенням справжньої казки! Над втіленням музичної партитури працювали –  диригент – постановник, головний диригент театру В’ячеслав Чорнухо-Воліч; автор казкових декорацій – художник-сценограф, заслужений художник України Євген Гуренко; художник з костюмів Сергій Васильєв неймовірно красиво, вишукано «одягнув» всіх персонажів улюбленої казки, навіть Мишачий король і його свита виглядають дуже елегантно! У роботі над виставою також брали участь дитячий хор «Перлини Одеси» (художній керівник Лариса Гарбуз) і зразковий ансамбль класичного танцю «Фуете» ДТШ №4 м. Одеси (художні керівниці Марина Козяр, Ганна Погорецька).

Образи головних героїв балету блискуче втілили наші талановиті солісти: 19 грудня - лауреати міжнародних конкурсів Наталія Івасенко (Маша) та Андрій Пісарєв (Принц Лускунчик), заслужений артист Республіки Молдова Володимир Статний (Дроссельмейєр), 20 грудня вражали талантом та професіоналізмом лауреатка міжнародних конкурсів Наталія Куш (Маша), Даниїл Пащук (Принц Лускунчик), заслужений артист України Сергій Доценко (Дроссельмейєр).

Отже, незважаючи на перешкоди і виклики часу, свято відбулося!

Одеська опера завжди з вами!

На изображении может находиться: текст «PLASKE пласке CONCERT.UA ΠΡΕΜΈΡΑ ΕΡΑ 19 19202427 20 24 27 грудня грудня грудня грудия 1830 1600 1830 1830 30 31 п.і чайковський грудня грудня лускунчик 1830 1600 балет феерія виконуеться 3 одним антрактом»
1
/

Шановні глядачі!
УВАГА!
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 заходи можуть відвідувати глядачі за наявності одного з наступних документів:
- сертифікат про одержання двох доз вакцини від COVID-19 в електронному чи паперовому вигляді.
- документ, який підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (або негативний результат експрес-тесту на антиген до COVID-19), проведеного не більше, ніж за 72 години до відвідування події.
- документ, що підтверджує одужання від COVID-19.

Ці обмеження не застосовуються до осіб віком менше 18 років.

Документ перевірятиметься під час контролю на вході разом з придбаним квитком.

У разі відсутності вищевказаних документів глядач до театру не допускається.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден