Припинення показу вистав з 20 жовтня 2021

Шановні глядачі!

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 р. №38 з 18 жовтня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області.

Відповідно до цього рішення Одеський національний академічний театр опери та балету тимчасово припиняє показ вистав з 20.10.2021 року.

Інформуємо вас про перенесення дат вистав, що мали відбутися у жовтні:

Показ вистав «Любовний напій», «Вій», «Трубадур», «Набукко» у жовтні не відбудеться. Гала-концерт майстер-класу диригентів Оксани Линів, 31 жовтня - скасований.

За раніше придбаними квитками на скасовані вистави можна буде відвідати будь-яку іншу виставу з репертуару нашого театру за Вашим вибором, про що треба заздалегідь повідомити адміністраторів театру. Довідки можна отримати у вівторок-неділю з 11:00 до 19:00 за телефонами: (048)7801509, (048)7801528, (048)7801538

Слідкуйте за оновленням інформації на нашому сайті, а також на сторінках театру в соцмережах.

Просимо вибачити за незручності.

Будьте здорові!

Бережіть себе!

Локдауни тимчасові - мистецтво вічне!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден