ІІІ Міжнародний фестиваль “Зимовий променад в Одеській Опері”

Одеська національна Опера запрошує!

З 22 січня по 18 лютого 2022 року відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль “Зимовий променад в Одеській Опері”. Автор проєкту та музичний керівник фестивалю – головний диригент театру В’ячеслав Чернухо-Воліч, художня керівниця фестивалю – генеральна директорка - художня керівниця театру, заслужена працівниця культури України Надія Бабіч.

“Зимовий променад в Одеській Опері” – це натхненні прогулянки світом театрального мистецтва. Програма фестивалю, насичена і різноманітна, не залишить байдужими дорослих і маленьких глядачів.

Розпочнеться фестиваль прем'єрою яскравого, магнетично-чарівного, по-східному вишуканого балету М.Римського-Корсакова – "Шехеразада". Одноактний балет вперше буде виконано в Одеській опері 22 січня 2022 року на урочистому відкритті "Зимового променаду"!

Під час фестивалю глядачам також будуть представлені вистави, які зібрали безліч захоплених відгуків у пресі та вже завоювали визнання вибагливої публіки: прем'єри 2021 року балети “Жар-Птиця” та “Болеро”, а також "Кармен-сюїта", опери “Набукко” та “Мадам Баттерфляй”.

На запрошення Одеської Опери за диригентським пультом опери “Набукко” – переможець міжнародного оперного конкурсу диригентів ім. Тосканіні Віталій Алексейонок (Білорусь - Німеччина).

В рамках "Програми розвитку театру" генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч, свою роботу розпочне проєкт “Сімейний клуб”, покликаний забезпечити спадкоємність у передачі культурних традицій. Незабутня "Подорож в оркестр", дитяча пізнавально-розважальна програма в Одеській Опері, очікує дітей та їх батьків 12 лютого.

Запрошуємо вас на “Зимовий променад” в Одеській національній опері!

Шехеразада Кармен Сюита Одесса
Зимний Променад в Одесской Опере
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден