Закінчила з відзнакою Одеську державну академію ім.А.Неждановой по класу доцента Н.П.Ріхтер у 1997 році. В цьому ж році дебютувала на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету.

У репертуарі артистки такі партії:
  • Амнеріс ( "Аїда" Дж.Верді);
  • Азучена ( "Трубадур" Д. Верді);
  • Ульріка ( "Бал-маскарад" Д. Верді);
  • партія меццо-сопрано ( "Реквієм" Дж.Верді);
  • Берта ( "Севільський цирульник" Д. Россіні);
  • Фідальма ( "Таємний шлюб" Д.Чімарози);
  • Лола, Лючія ( "Сільська честь" П. Масканьї);
  • Маддалена, Джованна ( "Ріголетто" Дж.Верді);
  • Флора ( "Травіата" Дж.Верді);
  • Марта ( "Фауст" Ш. Гуно);
  • Ольга, няня, Ларіна ( "Євгеній Онєгін" П.Чайковського);
  • Поліна та Миловзор ( "Пікова дама" П. Чайковського)
  • Марта ( "Іоланта" П.Чайковського);
  • Одарка ( "Запорожець за Дунаєм" П.Гулака-Артемовського);
  • Нянька панночки ( "Вій" В.Губаренка);
  • Королева ( "Білосніжка і сім гномів" Е.Колмановським);
  • Гінгема і Бастінда ( "Смарагдове місто");
  • міс Бегготт ( "Давайте ставити оперу!" Б. Бріттена).
З 1998 по 2013 рр. поєднувала театральну діяльність з роботою в ансамблі солістів "Ренесанс" Одеської обласної Філармонії.

Бере участь в органних концертах.

Гастролювала в Німеччині, Франції, Люксембурзі, Голландії та Бельгії.

Найближчі події

Березень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

14 Березня, Неділя
18:30
₴ 40-380
Купити квиток
20 Березня, Субота
18:30
₴ 40-330
Купити квиток

Рекомендуємо

12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден