Опери | Юному глядачу

Смарагдове місто

На музику Ж. Бізе, Д. Верді, Г.Доніцетті, П. Масканьї, Д. Мейєрбера, В. А. Моцарта, Д. Паізієлло, М. Римського-Корсакова, Д. Россіні, Е. Гумпердінка
Купити квиток
Прокрутіть вниз

Майбутні дати

Січень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Лютий

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

19 Лютого, Субота
12:00
₴ 70-300
Купити квиток
Тривалість
2 години

Члени постановочної групи

Диригент-постановник:
Режисерка-постановниця:
Хормейстерка-постановниця:
Хореограф-постановник:
заслужений артист України Гаррі Севоян
Художник-сценограф:
заслужений художник України Станіслав Зайцев
Художниця костюмів:
Художниця з освітлення:

Зміст

Дія перша

На галявині біля печери зла чаклунка Гінгема варить зілля, яке допоможе їй знищити на землі все живе. Ураган, що раптом почався, обрушує на голову чарівниці будиночок. Чаклунку знищено. З будиночка виходять Еллі та її пес Тото. Вони не одразу розуміють, що опинились у Чарівній країні: тут, навіть, звірі можуть розмовляти. У печері Гінгеми Еллі знаходить червоні черевички, а Тото приводить на галявину місцевих жителів – живунів. Еллі хоче якнайшвидше повернутися додому до батьків. Але як це зробити? Вона вирушає до Смарагдового міста Дорогою з жовтої цегли, щоб попросити Великого чарівника Гудвіна допомогти їй.

У дорозі вона знайомиться з опудалом Страшилою, Залізним Дроворубом і Боягузливим Левом. Кожен з них має своє прохання до Гудвіна. Однак про плани Еллі дізнається Бастінда – сестра Гінгеми. Вона давно мріяла отримати ті самі чарівні черевички. Бастінда посилає назустріч Еллі летючих мавп. Вони застають друзів на чарівному маковому полі та беруть їх у полон.

Дія друга

Вже цілий тиждень Еллі з друзями знаходяться у полоні Бастінди. Чаклунка мріє відібрати у неї черевички і вигадує хитромудрий план. Еллі вдається перемогти Бастінду: вона обливає її водою і чаклунка тане на очах. Друзі знову вільні і можуть вирушити до Смарагдового міста. У палаці Гудвіна відбуваються справжні дива: їх лякають страшний голос та небачені чудовиська. Вони знайомляться з Великим Гудвіном, якого ніхто не бачив. Він виконує бажання Страшили, Дроворуба та Лева. Ось тільки відправити Еллі додому відмовляється. Тотошка випадково викриває уявного Великого чарівника. Їм виявляється колишній вуличний артист, котрий колись прилетів до Чарівної країни на повітряній кулі. Гудвін обіцяє полагодити кулю і відправити Еллі додому. На головному майдані Смарагдового міста мешканці Чарівної країни прощаються з Еллі. Раптовий порив вітру зриває кулю до неба, залишивши Еллі та Тотошку на землі. Тепер у них немає жодних шансів повернутися додому. Мудрий Страшила згадує про Золотий капелюх, за допомогою якого можна викликати летючих мавп. Вони з’являються, але виконати прохання Еллі не можуть, тому що не мають права залишати Чарівну країну. Лев хитрістю переконує Повелительку мавп придумати спосіб відправити Еллі додому. Мавпа розкриває таємницю черевичків Гінгеми. Завдяки їм дівчинка відразу могла б повернутися додому, але тоді не було б цієї дивовижної історії. Все у житті відбувається не випадково! Здійснивши цю дивовижну подорож, Еллі знайшла справжніх друзів, а глядачі познайомились з новою казкою.

Про подію

Любий друже!

Скажи, ти віриш, що на світі існують чарівники та феї? Хочеш потрапити до Чарівної країни? Тоді разом з дівчинкою Еллі та її песиком Тото ми вирушаємо у незвичайну подорож. Історію про дівчинку, що потрапила до Чарівної країни, вигадав американський письменник Лаймен Френк Баум. Його казка, що так полюбилася дітям, називається «Чарівник Країни Оз». Якось вона опинилася на полиці книжкової шафи в одній квартирі. Двоє хлопчиків частенько заглядали до кабінету свого батька у пошуках нових цікавих книжок. Їм дуже захотілося прочитати книгу про чарівника з країни Оз, але вони не змогли – вона була написана англійською. І тоді їхній батько вирішив перекласти цю дивовижну казку зрозумілою дітям мовою. Ось тільки дівчинка Дороті стала Еллі, а країна Оз – Чарівною країною. Так народилася нова казка. Вона отримала назву «Чарівник Смарагдового міста». Її автором став російський письменник Олександр Волков.

Герої цієї чудової історії – Еллі, Тотошка, Страшила, Залізний Дроворуб, Лев запрошують тебе у подорож Чарівною країною класичної музики. Адже, опинившись на сцені нашого театру, ця казка перетворилася на Музичну історію. Тому всі персонажі тепер вміють не лише розмовляти, а й співати – навіть, маленький Тотошка! Вони познайомлять тебе з творами відомих композиторів. Ми будемо раді, якщо ти захочеш повернутись сюди знову!

Музична казка для всієї родини на 2 дії.

Виконується українською мовою.

Музика Жоржа Бізе, Джузеппе Верді, Гаетано Доніцетті, П’єтро Масканьї, Джакомо Мейєрбера, Вольфганга Амадея Моцарта, Джованні Паізієлло, Миколи Римського-Корсакова, Джоаккіно Россіні, Енгельберта Гумпердінка.

Лібрето Тамари Каганович за мотивами казки Олександра Волкова «Чарівник Смарагдового міста».

Партію Еллі виконують вихованки дитячого хору «Перлини Одеси» Єлизавета Скорба, Дарина Сорока, Аміна Шапко.

Партію Тотошки виконують вихованці дитячого хору «Перлини Одеси» Наталія Боряк, Артем Деде, Софія Петрова, Георгій Савостьянов.

Артисти опери та балету театру, дитячий хор «Перлини Одеси» (керівниця – Лариса Гарбуз), дитячий хор «Зернятка» (керівниця – Анастасія Гарбуз).

Рекомендуємо

29
Січня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з двома антрактами)
Лібрето Антоніо Гісланцоні за сценарієм Франсуа Огюста Фердинана Маріетта
05
Лютого
18:30
Опери
Богема
Джакомо Пуччині
Опера в 4-х діях, виконується з одним антрактом
Лібрето Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакози
По книзі Мюрже «Сцени богемного життя»
06
Лютого
18:30
Опери
Набукко
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Темістокле Солєра
12
Лютого
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
18
Лютого
18:30
Опери
Мадам Баттерфляй
Джакомо Пуччіні
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за мотивами п’єси Давида Беласко та повісті Джона Лютера Лонга «Гейша»
19
Лютого
12:00
Прем'єра
Опери Юному глядачу
Смарагдове місто
На музику Ж. Бізе, Д. Верді, Г.Доніцетті, П. Масканьї, Д. Мейєрбера, В. А. Моцарта, Д. Паізієлло, М. Римського-Корсакова, Д. Россіні, Е. Гумпердінка
Музична казка для всієї родини на 2 дії
Виконується українською мовою
27
Лютого
18:30
Опери
Трубадур
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Сальваторе Каммарано за однойменною драмою Антоніо Гарсіа Гутьєрреса
Перейти до афіші Перейти до афіші

Шановні глядачі!
З 7 грудня заходи можуть відвідувати глядачі за наявності одного з наступних документів:
- «жовтого» COVID-сертифікату або паперової довідки 063-О (чинні 30 днів)
- «зеленого» COVID-сертифікату (чинний 365 днів)
- міжнародного свідоцтва про вакцинацію (чинне 365 днів);

- іноземного COVID-сертифікату про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);

- негативного результату ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години);

- сертифікату про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Ці обмеження не застосовуються до осіб віком молодше 18 років.

Документ перевірятиметься під час контролю на вході разом з придбаним квитком.

У разі відсутності одного з вищевказаних документів глядач до театру не допускається.

Під час перебування у театрі обов’язкове використання захисних масок.

З повагою, адміністрація.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден