Лауреат III премії Міжнародного юнацького конкурсу класичного танцю «Кришталева туфелька» (Харків, 2009 рік); дипломант Міжнародного конкурсу артистів балету в Нью-Йорку (2008 рік), Міжнародного балетного конкурсу Валентини Козлової (Бостон, 2009 рік), Міжнародного конкурсу Юрія Григоровича «Молодий балет світу» (Сочі, 2009 рік), Міжнародного балетного конкурсу в Орландо (2012 рік).

Лауреат III премії Міжнародного балетного конкурсу «гран-прі Сибіру» (2014 рік, Красноярськ).

Лауреат II премії Міжнародного балетного конкурсу в м. Астана, 2016 р.

Гордість та краса України, 2019 рік. Вклад в творчість.

Березень 2019 року – За значні творчі здобутки, особисті заслуги в розвитку національного театрального мистецтва, високу виконавську майстерність та з нагоди міжнародного дня Театру - почесна грамота.

Закінчила державну хореографічну школу ім. Олександра Соколова в Дніпропетровську. У 2007 році вступила до Міжнародного слов'янського університету.

У 2005 році почала працювати в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету; в 2009 році запрошена до Національного академічного Великого театру опери та балету Республіки Білорусь; в 2011 році – до балетної трупи Національної опери України ім. Тараса Шевченка.

В Одеському Національному академічному театрі опери та балету працює з 2013 року.

У репертуарі балерини:

  • Партія Маші («Лускунчик» Петра Чайковського)
  • Партія Аврори, партії Феї жвавості, Феї канарейки та принцеси Флоріни («Спляча красуня» Петра Чайковського)
  • Партія Джульєтти («Ромео і Джульєтта» Сергія Прокоф'єва)
  • Партія Білосніжки («Білосніжка і сім гномів» Богдана Павловського)
  • Pas de deux Діани і Актеона, партії Циганок («Есмеральда» Цезаря Пуні)
  • Партія Ангелів («Створення світу» Андрія Петрова)
  • Партія Кітрі («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса)
  • Pas de trois («Пахіта» Людвіга Мінкуса)
  • Pas de deux («Полум'я Парижа» Бориса Асаф’єва)
  • Pas de deux («Арлекінада» Рікардо Дріго)
  • Вставне pas de deux («Жизель» Адольфа Адана)
  • Pas de deux Медори та раба, Pas d'esclave («Корсар»)
  • Pas de deux Венеційський карнавал
  • Роль Вакханки в балеті «Вальпургієва ніч»
  • Роль Нікії в балеті «Баядерка»

Гастролювала в Росії, Румунії, Італії, Іспанії, Німеччині, Швейцарії, Болгарії, Китаї, Америці, Канаді, Японії, Франції, Лівані, Нідерландах, Бельгії.

Рекомендуємо

03
Червня
16:00
Балети Юному глядачу
Білосніжка
Б. Павловський
Балет на дві дії
Лібрето Яніни Кисельової за мотивами казки братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів»
04
Червня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Йоганна Штрауса
Балет для дітей на дві дії
За мотивами казки Шарля Перро
Виконується під фонограму
17
Червня
16:00
Прем'єра
Балети Юному глядачу
Дюймовонька
18
Червня
16:00
Прем'єра
Балети Юному глядачу
Дюймовонька
23
Червня
17:00
Балети
Баядерка
Людвіг Мінкус
Балет на 3 дії
25
Червня
16:00
Прем'єра
Балети Юному глядачу
Дюймовонька
29
Червня
17:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
Балет на 2 дії
Лібрето Теофіла Готьє, Жюля-Анрі Вернуа де Сен-Жоржа, Жана Коралі
30
Червня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Деліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
Балет-пантоміма для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
01
Липня
16:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
Балет на 2 дії за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден