Вікенд з Одеською оперою

26 серпня, 17:00 - «Севільський цирульник» – опера-буффа за французькою п’єсою – одна з тих, про які Стендаль говорив, що потрібно закривати очі на всі недоладності і «тільки помирати від сміху і задоволення».

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/il-barbiere-di-siviglia/

27 серпня, 16:00 балет А. Адана «Жизель»

Один з найвідоміших балетів на сцені Одеської Опери: зворушлива і драматична музика, білосніжні шопенки і таємничий другий акт перенесуть глядача у фантастичний світ почуттів.

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/giselle/

28 серпня, 16:00 опера Дж. Верді “Аїда”

Вистава, яка втілила у собі все, що нестримно притягує до себе глядача: любов і пристрасть, сильні характери героїв, емоційне багатство музики!  Монументальні декорації, автентичні костюми Давнього Єгипту з перших оркестрових акордів захоплюють глядача в драматичному сюжеті про любов, яка не знає перешкод.

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/aida/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден