Вікенд з Одеською оперою

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

26 серпня, 17:00 - «Севільський цирульник» – опера-буффа за французькою п’єсою – одна з тих, про які Стендаль говорив, що потрібно закривати очі на всі недоладності і «тільки помирати від сміху і задоволення».

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/il-barbiere-di-siviglia/

27 серпня, 16:00 балет А. Адана «Жизель»

Один з найвідоміших балетів на сцені Одеської Опери: зворушлива і драматична музика, білосніжні шопенки і таємничий другий акт перенесуть глядача у фантастичний світ почуттів.

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/giselle/

28 серпня, 16:00 опера Дж. Верді “Аїда”

Вистава, яка втілила у собі все, що нестримно притягує до себе глядача: любов і пристрасть, сильні характери героїв, емоційне багатство музики!  Монументальні декорації, автентичні костюми Давнього Єгипту з перших оркестрових акордів захоплюють глядача в драматичному сюжеті про любов, яка не знає перешкод.

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/aida/

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree