Лауреатка ІІІ премії міжнародного вокального конкурсу імені Хариклеї Даркле в Румунії (2005 рік), ІІ премії міжнародного конкурсу вокалістів імені Івана Алчевського в Алчевську (2005 рік), дипломантка міжнародного вокального конкурсу імені Михайла Глінки (2009 рік), володарка диплому «За краще виконання арій італійських композиторів» ХХ фестивалю-конкурсу імені Марії Бієшу (Кишинів, 2012 рік).

2004 року закінчила Одеську державну (нині – Національну) музичну академію імені Антоніни Нежданової по класу сольного співу та камерному класу; 2007 року – аспірантуру. У трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 2008 року.

Виконує партії:
  • Сантуцци в опері «Сільська честь» П'єтро Масканьї,
  • Леонори в опері «Трубадур» Джузеппе Верді,
  • Недди в опері «Паяци» Руджеро Леонкавалло,
  • Мікаели і Мерседс в опері «Кармен» Жоржа Бізе,
  • Оксани в опері «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського,
  • Амелії в опері «Бал-маскарад» Джузеппе Верді,
  • Лізи в опері «Пікова дама» Петра Чайковського,
  • .Іоланти в однойменній опері Петра Чайковського,
  • Аїди в однойменній опері Джузеппе Верді
  • Тоски в однойменній опері Джакомо Пуччіні
  • Абігаіль в опері "Набукко" Джузеппе Верді
 

Рекомендуємо

21
Жовтня
18:30
Опери
Любовний напій
Гаетано Доніцетті
Опера на 2 дії
Лібрето Феліче Романі за мотивами лібрето Ежена Скриба до опери "Любовне зілля"
22
Жовтня
18:30
Опери
Вій
Віталій Губаренко
Опера-балет на 2 дії
Лібрето Марини Черкашиної-Губаренко, Лева Михайлова та Георгія Ковтуна за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя
23
Жовтня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика: К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон
Балет для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
23
Жовтня
18:30
Концерти Опери
Carmina Burana
Карл Орф
Сценічна кантата
24
Жовтня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Балет на 2 дії
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
26
Жовтня
18:30
Балети
Пахіта
Людвіг Мінкус
Балет на 1 дію за мотивами новели Мігеля Сервантеса «Циганочка».
Хореографія Маріуса Петіпа.
26
Жовтня
18:30
Балети
Вальпургієва ніч
Шарль Гуно
Балет на 1 дію
Хореографія Леоніда Лавровського
27
Жовтня
18:30
Опери
Трубадур
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Сальваторе Каммарано за однойменною драмою Антоніо Гарсіа Гутьєрреса
28
Жовтня
18:30
Балети
Баядерка
Людвіг Мінкус
Балет на 3 дії
Хореографія Маріуса Петіпа з елементами хореографії Миколи Зубковського, Костянтина Сергєєва та Вахтанга Чабукіані
29
Жовтня
18:30
Опери
Набукко
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Темістокле Солєра
30
Жовтня
18:30
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Балет на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден