Лауреатка ІІІ премії міжнародного вокального конкурсу імені Хариклеї Даркле в Румунії (2005 рік), ІІ премії міжнародного конкурсу вокалістів імені Івана Алчевського в Алчевську (2005 рік), дипломантка міжнародного вокального конкурсу імені Михайла Глінки (2009 рік), володарка диплому «За краще виконання арій італійських композиторів» ХХ фестивалю-конкурсу імені Марії Бієшу (Кишинів, 2012 рік).

2004 року закінчила Одеську державну (нині – Національну) музичну академію імені Антоніни Нежданової по класу сольного співу та камерному класу; 2007 року – аспірантуру. У трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 2008 року.

Виконує партії:
  • Сантуцци в опері «Сільська честь» П'єтро Масканьї,
  • Леонори в опері «Трубадур» Джузеппе Верді,
  • Недди в опері «Паяци» Руджеро Леонкавалло,
  • Мікаели і Мерседс в опері «Кармен» Жоржа Бізе,
  • Оксани в опері «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського,
  • Амелії в опері «Бал-маскарад» Джузеппе Верді,
  • Лізи в опері «Пікова дама» Петра Чайковського,
  • .Іоланти в однойменній опері Петра Чайковського,
  • Аїди в однойменній опері Джузеппе Верді
  • Тоски в однойменній опері Джакомо Пуччіні
  • Абігаіль в опері "Набукко" Джузеппе Верді
 

Найближчі події

Березень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

14 Березня, Неділя
18:30
₴ 40-380
Купити квиток
21 Березня, Неділя
18:30
₴ 40-330
Купити квиток

Рекомендуємо

12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден