Лауреат (II премія та спеціальний приз Г. Бенячкової) Міжнародного вокального конкурсу ім. Мікулаша Шнайдера-Трнавського (2017), м. Трнава, Словакія. У 2018 р. з відзнакою закінчила магістратуру Національної музичної академії України ім. Чайковського (Київ), клас професора, народної артистки України Колесник Євдокії Василівни.

2020 р. – закінчила асистентуру-стажування у НМАУ ім. Чайковського, клас Колесник Є. В.

Під час навчання в НМАУ ім. Чайковського співачка виконала в оперній студії такі ролі:

  • Тетяна (Чайковський, "Євгеній Онєгін")
  • Маргарита (Гуно, "Фауст")
  • Марфа (Римський-Корсаков, "Царева наречена")
  • Наталка (Лисенко, "Наталка-Полтавка")
  • Оксана (Гулак-Артемовський, "Запорожець за Дунаєм")

З 2020 р. працює в трупі Одеського національного академічного театру опери та балету.

У репертуарі:
  • Тетяна (Чайковський, "Євгеній Онєгін")
  • Жриця (Верді, "Аїда")
  • Лейла (Бізе, "Шукачі перлів")
  • Анна (Верді, "Набукко")

Рекомендуємо

21
Жовтня
18:30
Опери
Любовний напій
Гаетано Доніцетті
Опера на 2 дії
Лібрето Феліче Романі за мотивами лібрето Ежена Скриба до опери "Любовне зілля"
22
Жовтня
18:30
Опери
Вій
Віталій Губаренко
Опера-балет на 2 дії
Лібрето Марини Черкашиної-Губаренко, Лева Михайлова та Георгія Ковтуна за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя
23
Жовтня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика: К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон
Балет для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
23
Жовтня
18:30
Концерти Опери
Carmina Burana
Карл Орф
Сценічна кантата
24
Жовтня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Балет на 2 дії
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
26
Жовтня
18:30
Балети
Пахіта
Людвіг Мінкус
Балет на 1 дію за мотивами новели Мігеля Сервантеса «Циганочка».
Хореографія Маріуса Петіпа.
26
Жовтня
18:30
Балети
Вальпургієва ніч
Шарль Гуно
Балет на 1 дію
Хореографія Леоніда Лавровського
27
Жовтня
18:30
Опери
Трубадур
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Сальваторе Каммарано за однойменною драмою Антоніо Гарсіа Гутьєрреса
28
Жовтня
18:30
Балети
Баядерка
Людвіг Мінкус
Балет на 3 дії
Хореографія Маріуса Петіпа з елементами хореографії Миколи Зубковського, Костянтина Сергєєва та Вахтанга Чабукіані
29
Жовтня
18:30
Опери
Набукко
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Темістокле Солєра
30
Жовтня
18:30
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Балет на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден