З 1978 по 1989 роки навчався в спеціальній музичній школі інтернаті ім. проф. П.С. Столярського у педагога спец. ф-но Левінзон Е.В.

У 1989 вступив до Одеської консерваторії ім. А.В. Нежданової на кафедру спец. ф-но в клас професора Ю.Б. Дикого.

По закінченню консерваторії в 1994 році проходив службу в армії в оркестрі штабу Одеського військового округу.

З 1997 року працював в Одеській хореографічній школі концертмейстером класичного і характерного танцю.

У 1998 році з класом заслуженої артистки України Караваєвій Е.А. брав участь в міжнародному конкурсі артистів балету Ваганова-PRIX в Санкт-Петербурзі. У тому ж році став працювати концертмейстером сумісником в Одеському муз. училище мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевіча на кафедрі класичної хореографії.

З 2000 року був запрошений на роботу в Одеський Державний Академічний театр опери та балету на посаду концертмейстера по класу балету.

З 2001 по 2008 основним місцем роботи стало Одеське муз. училище, кафедра хореографії та суміщення в хореографічній школі.

У 2011 році знову повернувся на роботу на посаді концертмейстера по класу балету вже в Одеський Національний Академічний театр опери та балету, де працює донині.

Рекомендуємо

28
Вересня
18:00
Балети
Шопеніана
Музика Фредеріка Шопена
Хореографічна сюїта на одну дію
28
Вересня
18:00
Балети
Болеро
Моріс Равель
Балет на одну дію
Хореографія та лібрето Георгія Ковтуна
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден