З 1978 по 1989 роки навчався в спеціальній музичній школі інтернаті ім. проф. П.С. Столярського у педагога спец. ф-но Левінзон Е.В.

У 1989 вступив до Одеської консерваторії ім. А.В. Нежданової на кафедру спец. ф-но в клас професора Ю.Б. Дикого.

По закінченню консерваторії в 1994 році проходив службу в армії в оркестрі штабу Одеського військового округу.

З 1997 року працював в Одеській хореографічній школі концертмейстером класичного і характерного танцю.

У 1998 році з класом заслуженої артистки України Караваєвій Е.А. брав участь в міжнародному конкурсі артистів балету Ваганова-PRIX в Санкт-Петербурзі. У тому ж році став працювати концертмейстером сумісником в Одеському муз. училище мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевіча на кафедрі класичної хореографії.

З 2000 року був запрошений на роботу в Одеський Державний Академічний театр опери та балету на посаду концертмейстера по класу балету.

З 2001 по 2008 основним місцем роботи стало Одеське муз. училище, кафедра хореографії та суміщення в хореографічній школі.

У 2011 році знову повернувся на роботу на посаді концертмейстера по класу балету вже в Одеський Національний Академічний театр опери та балету, де працює донині.

Рекомендуємо

10
Лютого
17:00
Балети Юному глядачу
Білосніжка
Б. Павловський
Балет на дві дії
Лібрето Яніни Кисельової за мотивами казки братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів»
12
Лютого
16:00
Балети
Баядерка
Людвіг Мінкус
Балет на 3 дії
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден