Ballet | for young viewer

Snow White

Б. Павловський
Buy a ticket
Scroll down
Duration
Диригенти:
заслужений артист України Igor Shavruk, заслужений артист України Igor Chernetski, Vladimir Vrublevsky
1
/

Production team members

Диригент-постановник:
заслужений артист України Igor Chernetski
Хореографи-постановники:
заслужений артист України Harry Sevoyan, Yanina Kiselyova
Художниця-постановниця:
Художник-сценограф:
Художник зі світла:

Summary

I дія

У далекому-далекому казковому королівстві жила прекрасна Принцеса. Звали її Білосніжка. Була вона не тільки гарна зовні, а й дуже мила та добра. Але, як це часто буває в казках, зла Королева – Мачуха, яка вважала себе найкрасивішою, боялася, що одного разу Білосніжка затьмарить її своєю красою та вирішила згубити падчерку. Вона відмовила Принцу, який вирішив одружитися з Білосніжкою. Холодна і зла Королева – Мачуха та її оточення не давали спокою бідній дівчині, наказавши придворному Єгерю вбити Білосніжку. Але Єгер, зглянувшись над нещасною Принцесою, наважився порушити наказ і відпустив дівчину.

Королева – Мачуха не могла заспокоїтися, її підступний план мав здійснитися. Слуги Мачухи загнали Принцесу в темний ліс, де дівчина мала загинути. Але, попри все, вона знайшла там добрих друзів. Лісові звірятка, зачаровані красою Білосніжки, привели її до будиночка семи гномів.

II дія

Білосніжка знайомиться з чарівними гномами – Розумником, Простачком, Чіхуном, Скромником, Бурчуном, Сонею та Веселуном. Вони оточують її своїм теплом та турботою. І наша добра Принцеса розповідає їм свою історію про підступність злої Мачухи, прекрасного Принца та Єгера, який врятував її від загибелі.

Друзі вирішують усі разом покарати злу Мачуху і позбавити Білосніжку страждань. Але Мачуха дізнається про те, що Білосніжка жива і вирішує її вбити – отруїти яблуком. Вона приходить у будинок гномів під виглядом втомленої бабусі. Добра Білосніжка пропонує їй води та натомість отримує наливне яблучко. Білосніжка із радістю приймає подарунок, але надкусивши цей гарний плід, починає задихатися, все довкола стає темним та похмурим. Бідна дівчина не може дихати й падає мертво. Зло тріумфує! Мачуха пускається в дикий танець зі своєю свитою, і вони покидають будинок гномів.

Гноми повертаються додому, де на них чекає лихо. Білосніжка лежить бездиханна. Гноми вирішують розшукати Принца та врятувати її.

Своєю любов’ю та ніжним поцілунком Принц оживляє красуню Білосніжку. Вони вирішують покарати підступну Мачуху та позбавити її злих чарів, тож вирушають до палацу і вступають у справжній бій. Всі друзі борються зі свитою Мачухи, а Принц – із найзлішою Королевою.

І відбувається диво! Всі разом вони перемагають підступні сили, добро тріумфує! Нарешті прекрасна Білосніжка врятована! У палаці звучать фанфари. В оточенні своїх друзів Білосніжка та Принц грають весілля. Всі жителі королівства радіють новій добрій, справедливій, гарній Королеві.

About event

Балет на дві дії.
Лібрето Яніни Кисельової за мотивами казки братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів».
За участі оркестру, солістів, артистів балету театру та зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете» школи мистецтв №14, центру балету «Фуете-гранд» (художні керівниці - Марина Козяр та Ганна Погорецька).

Recommended

07
April
17:00
08
April
12:00
Ballet for young viewer
Peter Pan (Svetlana Antipova ballet studio)
Music by Gioacchino Rossini, Edvard Grieg, Leo Delibes, André Messager, Johann Strauss
Ballet-pantomime for children in 2 acts
Audio recording is used during the show
15
April
12:00
Ballet for young viewer
Little Red Riding Hood (Svetlana Antipova ballet studio)
Music by Adolphe Adam, Ludwig van Beethoven, Giuseppe Verdi, Charles Gounod, Paul Mauriat, Gioacchino Rossini, Johann Strauss
Ballet for children in two acts
Based on the fairy tale by Charles Perrault
Audio recording is used during the show
16
April
16:00
22
April
11:00
Ballet for young viewer
Peter Pan (Svetlana Antipova ballet studio)
Music by Gioacchino Rossini, Edvard Grieg, Leo Delibes, André Messager, Johann Strauss
Ballet-pantomime for children in 2 acts
Audio recording is used during the show
22
April
16:00
Ballet
La Bayadère
Ludwig Minkus
Ballet in 3 acts
29
April
16:00
Ballet
Don Quixote
Ludwig Minkus
Ballet in 2 acts
Based on an episode from the novel Don Quixote de la Mancha by Miguel de Cervantes
To event list To event list
We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree