Володарка золотої медалі і спеціальної премії міжнародного конкурсу вокалістів ім. Хариклеї Даркле (Румунія, 2005 рік), лауреатка І премії Міжнародного конкурсу вокалістів імені Антоніна Дворжака (Карлови Вари, Чехія, 2003 рік), лауреатка ІІІ премії Міжнародного музичного конкурсу ім. Миколи Лисенка (Київ, 2007 рік).

2003 року на «відмінно» закінчила Одеську Національну музичну академію імені Антоніни Нежданової по класу сольного співу; 2007 року – виконавську аспірантуру (клас народної артистки України, професора Галини Поливанової). З 2011 року працює в трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету.

Протягом 2003 – 2009-го років співачка брала участь у концертах «Молоді оперні голоси України» в Національній опері України (Київ), в оперних концертах у Празькій, Варшавській операх та Донецькому Національному театрі опери і балету.

Виконує партії:
 • Ярославни («Князь Ігор» Олександра Бородіна);
 • Лізи («Пікова дама» Петра Чайковського);
 • Флорії Тоски («Тоска» Джакомо Пуччіні);
 • Турандот (однойменна опера Джакомо Пуччіні);
 • Аїди (однойменна опера Джузеппе Верді);
 • Амелії («Бал-маскарад» Джузеппе Верді);
 • Абігаіль («Набукко» Джузеппе Верді);
 • Сантуцци («Сільська честь» П'єтро Масканьї);
 • партію сопрано в «Реквіємі» Джузеппе Верді та Вольфганга Амадея Моцарта;
 • Мерседес ("Кармен" Жоржа Бізе)
 • Джанети ("Любовний напій" Гаетано Доніцетті)
Гастролювала в Чехії, Польщі, Франції, Італії, Люксембурзі, Німеччині, Румунії, Сербії. Співачка тісно співпрацює з Одеським камерним оркестром під керівництвом заслуженого артиста України Ігоря Шаврука та Національним філармонійним оркестром під орудою Хобарта Ерла. Викладачка кафедри сольного співу Одеської Національної музичної академії імені Антоніни Нежданової.

Рекомендуємо

11
Лютого
16:00
Опери
Кармен
Жорж Бізе
Опера на 4 дії
Лібрето А. Мельяка та Л. Галеві за мотивами однойменної новели П. Меріме
15
Лютого
17:00
Опери
Запорожець за Дунаєм
С. Гулак-Артемовський
Комічна опера на 3 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Семена Гулака-Артемовського
у літературній редакції Максима Рильського
18
Лютого
16:00
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з двома антрактами)
Лібрето Антоніо Гісланцоні за сценарієм Франсуа Огюста Фердинана Маріетта
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден