Заслужена артистка України
Лауреатка ІІІ премії Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Антоніна Дворжака (Карлови Вари, Чехія) в 1993 році, Міжнародного конкурсу під егідою ЮНЕСКО до 200-ліття від дня народження Олександра Пушкіна (Верона, Італія) в 1999 році. З 1996 по 2002 роки брала участь в оперних фестивалях «Золота корона» (Одеса). Працювала в Національній опері України, в оперних театрах Львова, Харкова та Дніпропетровська. 1986 року закінчила Новосибірське театральне училище, 1991-го – Новосибірське музичне училище. У 1995-му році закінчила Одеську державну консерваторію (нині – Одеська Національна музична академія) ім. Антоніни Нежданової. 2005 року в цьому ж вузі закінчила аспірантуру.

У репертуарі співачки партії Сузукі та Пастушка в операх «Мадам Батерфляй» і «Тоска» Джакомо Пучіні; Кармен і Мерседес в опері «Кармен» Жоржа Бізе; Амнеріс і Жриці в опері «Аїда», Азучени та Інес в опері «Трубадур», Маддалени, Джіованни, графині Чепрано та пажа в опері «Ріголетто», Флори в опері «Травіата», Фенени в опері «Набукко» Джузеппе Верді; Розіни в опері «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні; Кончаківни в опері «Князь Ігор» Олександра Бородіна; Ольги, Тетяни, Берти та няні в опері «Євгеній Онєгін»; Лаури в опері «Іоланта», графині та Поліни в опері «Пікова дама» Петра Чайковського; Зібель в опері «Фауст» Шарля Гуно; Лоли та Сантуцци опера «Сільська честь» П’єтро Масканьї; Федора в опері «Борис Годунов» Модеста Мусоргського; Кларіни в опері «Шлюбний вексель» Джоаккіно Россіні; Завадовської в опері «Граф Воронцов» Олександра Красотова. А ще – партія альта в симфонії №9 Людвіга ван Бетховена, «Реквіємі» Джузеппе Верді, «Реквіємі» Вольфганга Амадея Моцарта, Stabat Mater Джоаккіно Россіні.

Гастролювала в США, Росії, Чехії, Іспанії, Італії, Великобританії, Ірландії, Німеччині, Естонії, Фінляндії та на Кіпрі.

Викладачка кафедри сольного співу Одеської Національної музичної академії ім. Антоніни Нежданової.

Рекомендуємо

28
Вересня
18:30
Опери
Любовний напій
Гаетано Доніцетті
Опера на 2 дії
Лібрето Феліче Романі за мотивами лібрето Ежена Скриба до опери "Любовне зілля"
07
Жовтня
18:30
Опери
Богема
Джакомо Пуччині
Опера в 4-х діях, виконується з одним антрактом
Лібрето Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакози
По книзі Мюрже «Сцени богемного життя»
15
Жовтня
18:30
Опери
Турандот
Джакомо Пуччіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Джузеппе Адамі та Ренато Симоні
за сюжетом п'єси Карло Гоцци «Турандот»

Режисерська версія Крістіана фон Гьотcа
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден