For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Випускниця Київського Державного Хореографічного училища (2014рік).

Працює у трупі Одеського Національного академічного театру опери та балету з 2015 року.

Закінчила у 2018 році Київський Національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Спеціалізація Режисура класичного балету, ступінь вищої освіти бакалавр.

Лауреат Всеукраїнського Благодійного дитячого мистецького фестивалю «Сім, сім» (Київ 2004 рік).

Приймала участь в VII Міжнародному юнацькому конкурсі класичного танцю «Кришталева туфелька» (Харків, 2011 рік).

Перше місце в Міжнародному конкурсі мистецтв «Радість на березі» (Болгарія, Несебр 2013 рік).

 

Виконує:

  • партію Маленьких лебедів з балету «Лебедине озеро» Петра Чайковського
  • партію Подруг в «Жизелі» Адольфа Адана
  • партію Маленьких фрейлін зі «Сплячої красуні» Петра Чайковського
  • партію Дітей з «Лускунчика» Петра Чайковського
  • кордебалетні партії поточного репертуару
 

Гастролювала з трупою Одеського Національного академічного театру опери та балету в США, Канаді,  Іспанії, Італії, Нідерландах, Бельгії.

Recommended

23
June
19:00
Ballet
Giselle
Adolphe Charles Adam
25
June
19:00
Ballet
Yell (Krik)
Score by Serge HOUPPIN, Gerard VANDENBROUCQUE, Erwan MELLEC, Giovanni SOLLIMA, Henri TORGUE, Max RICHTER, Pēteris VASKS, Richard WAGNER.
27
June
19:00
Ballet
La Bayadère
Ludwig Minkus
01
July
19:00
Ballet
Swan Lake
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Libretto is based on the scenario by Vladimir Begichev and Vasiliy Geltser
10
July
12:00
11
July
12:00
Ballet for young viewer
Little Red Riding Hood (Svetlana Antipova ballet studio)
Music by Adolphe Adan, Ludwig van Beethoven, Giuseppe Verdi, Charles Gounod, Paul Mauriat, Gioacchino Rossini, Pyotr Tchaikovsky, Johann Strauss
14
July
12:00
Ballet for young viewer
Alice in Wonderland (Svetlana Antipova ballet studio)
L. Volkovа
22
July
12:00
Ballet for young viewer
Little Red Riding Hood (Svetlana Antipova ballet studio)
Music by Adolphe Adan, Ludwig van Beethoven, Giuseppe Verdi, Charles Gounod, Paul Mauriat, Gioacchino Rossini, Pyotr Tchaikovsky, Johann Strauss
24
July
12:00
Ballet
The Mermaid (Svitlana Antipova Ballet Studio)
Music by composers of the 18th - 20th centuries (K. Debussy, R. Wagner, P. Tchaikovsky, N. Rimsky-Korsakov, M. Glinka, E. Grieg, C. Gounod, G. Berlioz, G. F. Handel, C. Saint-Saens, I. Strauss , F. Mendelssohn)
25
July
12:00
Ballet for young viewer
Peter Pan (Svetlana Antipova ballet studio)
Music by Gioacchino Rossini, Edvard Grieg, Leo Delibes, André Messager, Johann Strauss
28
July
12:00
Ballet for young viewer
Alice in Wonderland (Svetlana Antipova ballet studio)
L. Volkovа
31
July
12:00
To event list To event list
We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree