Закінчила з відзнакою Одеську диригентсько-хорову школу по класу фортепіано, композиції і хорового диригування, Одеське державне музичне училище (нині - Одеське державне училище культури і мистецтв) ім. К. Ф. Данькевича за фахом «Фортепіано» у Д. Пашковської і Одеську державну консерваторію (нині - Національну музичну академію) ім. А.В.Нежданової по класах «Фортепіано» (клас професора І. Сухомлінова), «концертмейстерства» (клас О. Мельник), «Камерний ансамбль» (клас В. Іваницької, Н. Карауловського). Факультативно відвідувала клас органу В. Рубахі.

У 1996 - 1999 рр. відвідувала майстер-класи піаніста Дж. Бернса і Л. Стайна - учня А. Шёнберга і експерта другої Віденської школи в Музичній академії г. Райнстерг. Одночасно займалася з органістом кірхи Св. Лауренції Г. Грошем. Двічі була стипендіатом Міністерства закордонних справ Німеччини, а також стипендіатом засновників журналу «Die Zeit».

У 2000 - 2001 рр. працювала в Одеській хореографічній школі, школі «Костанді», педагогічному та хореографічному училищах, в Південноукраїнському педагогічному університеті ім. Ушинського, співпрацювала з Камерним оркестром Одеської обласної філармонії (художній керівник і диригент - заслужений артист України І. Шаврук).

З 2000 року працює концертмейстером спершу балетної, потім - оперної трупи Одеського національного академічного театру опери та балету.

З 2000 року стала органістом Одеської Євангелічно-лютеранської церкви Св. Павла.

З 2001 по 2003 рр. вивчала теологію, відвідуючи лекції доктора М. Хука. У 2004 році як органістка стажувалася в Румунії (м Сібіу в Німецькому університеті) у проф. У. Філіппі, а також вивчала церковне (лютеранський) хоровий спів і теологію у проф. К.Філіппі.

З 2004 року є керівником Музичного семінару для музикантів лютеранських церков України, а також музичним консультантом для предикатів і вікаріїв НЄЛЦУ.

З 2010 року за підтримки керівництва НЄЛЦУ заснувала щонедільні органні концерти в Одеській кірсі.

2011 року є співзасновником і арт-директором щорічних органних фестивалів «Органне літо в Одесі».

Як органістка веде активну концертну діяльність і в Україні і за її межами (Німеччина, Румунія, Польща, Молдова, РФ), учасниця національних і зарубіжних фестивалів духовної музики.

Рекомендуємо

04
Червня
16:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
10
Червня
16:00
Опери
Ріголетто
Джузеппе Верді
11
Червня
16:00
Опери
Сільська честь
П’єтро Масканьї
24
Червня
16:00
Опери
Богема
Джакомо Пуччині
Опера на 4 дії, виконується з одним антрактом
Лібрето Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакози
По книзі Мюрже «Сцени богемного життя»
28
Червня
17:00
Опери
Катерина
Олександр Родін
Опера виконується з одним антрактом
Лібрето Олександра Родіна за поемою Тараса Шевченка
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден