Володимир Врублевський

Випускник Криворізького музичного училища (нині – КЗ «Криворізький обласний фаховий музичний коледж» ДОР») (1986-1990), Донецької музичної академії ім. С. Прокоф`єва (1990-1995) і Національної музичної академії України ім. П. Чайковського за спеціальністю «диригент музичного театру та симфонічного оркестру» з класу професора В. Гнєдаша (1998-2002).

Свою творчу діяльність розпочав у 1995 році в Донецькому академічному театрі опери та балету ім. С. Солов`яненка на посаді диригента симфонічного оркестру. З 2015 року – диригент Київського національного академічного театру оперети, з 2017 по 2019 роки – головний диригент Київського муніципального театру опери та балету для дітей та юнацтва. Співпрацював з симфонічним оркестрами Угорського державного оперного театру (Magyar Állami Operaház), Кримської філармонії, Хмельницької обласної філармонії, Івано-Франківської обласної Філармонії, оркестром GSO.

З 2022 року – диригент вищої категорії Одеського національного академічного театру опери та балету.

Широкий виконавський репертуар Володимира Врублевського включає твори різних епох, жанрів та стилів – опери, балети, оперети симфонії, ораторії, інструментальні концерти, в яких модерністських твори звучать поряд із шедеврами світової та української класики.

За час роботи в Одеській опері під його орудою звучали «Севільський цирульник» Дж. Россіні, «Трубадур» Дж. Верді, «Жизель» А. Адана, «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, «Долі» Ю. Гомельської, концерті програми.

Співпрацював із провідники майстрами оперної та балетної сцени, серед яких Людмила Шемчук, Вікторія Лук`янець, Юрій Нечаєв, Олександр Гурець, Мартін Ілиев, Міки Морі, Луіс Канзіно, Луіс Сантана, Андрес Вераменді та інші.

З 2007 року Володимир Врублевський веде активну гастрольну діяльність: брав участь у оперних фестивалях Іспанії, виступав на провідних сценах Франції, Бельгії, Швейцарії, Польщі. Численні ЗМІ відзначили високий виконавський рівень оркестру під орудою Володимира Врублевського.

З 2014 по 2018 роки викладав симфонічне диригування в Київському національному університеті культури і мистецтв. Автор численних наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних фахових виданнях

Офіційний вебсайт

Рекомендуємо

10
Лютого
17:00
Балети Юному глядачу
Білосніжка
Б. Павловський
Балет на дві дії
Лібрето Яніни Кисельової за мотивами казки братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів»
11
Лютого
16:00
Опери
Кармен
Жорж Бізе
Опера на 4 дії
Лібрето А. Мельяка та Л. Галеві за мотивами однойменної новели П. Меріме
12
Лютого
16:00
Балети
Баядерка
Людвіг Мінкус
Балет на 3 дії
15
Лютого
17:00
Опери
Запорожець за Дунаєм
С. Гулак-Артемовський
Комічна опера на 3 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Семена Гулака-Артемовського
у літературній редакції Максима Рильського
17
Лютого
17:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
Балет на 2 дії
Лібрето Теофіла Готьє, Жюля-Анрі Вернуа де Сен-Жоржа, Жана Коралі
18
Лютого
16:00
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з двома антрактами)
Лібрето Антоніо Гісланцоні за сценарієм Франсуа Огюста Фердинана Маріетта
19
Лютого
16:00
Балети
Долі
Юлія Гомельська
Сучасний балет на дві дії
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден