• Лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Закінчила Хмельницьке музичне училище ім. Владислава Заремби по класу хорового диригування, Одеську національну музичну академію ім. А.В. Нежданової (кафедра сольного співу, клас профессора, академіка, народної артистки України Галини Поліванової) та музично-виконавчу аспірантуру при ОДМА (творчий керівник – Галина Поліванова). З 2007 року працює солісткою опери у трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету, з 2019 року – провідний майстер сцени. Виконує партії:
  • Ельзи («Лоенгрін» Ріхарда Вагнера);
  • Тетяни («Євгеній Онєгін» Петра Чайковського);
  • Іоланти («Іоланта» Петра Чайковського);
  • Мімі («Богема» Джакомо Пуччіні);
  • Чіо-Чіо-сан («Мадам Батерфляй» Джакомо Пуччіні);
  • Ліу («Турандот» Джакомо Пуччіні);
  • Марфи («Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова);
  • Половецької дівчини («Князь Ігор» Олександра Бородіна);
  • Жриці («Аїда» Джузеппе Верді);
  • Донни Ельвіри («Дон Жуан» Вольфганга Амадея Моцарта);
  • Білосніжки («Білосніжка і сім гномів» Едуарда Колмановського);
  • Повелительки мавп («Смарагдове місто» на музику композиторів XVIII - XX століть);
  • Оксани («Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського);
  • Катерини («Катерина» Миколи Аркаса);
  • Леонори ("Трубадур" Джузеппе Верді)
  • голос Ніни ("Маскарад" Арама Хачатуряна)
  • Жінки ("Очікування" Мікаела Таривердієва)
  • Голоси ("Вальпургієва ніч" Шарля Гуно)
  • Мікаели ("Кармен" Жоржа Бізе)
  • Голоси ("Таємниця Віденського лісу" на музику Густава Малера і Йогана Штрауса)
  • Еврідіки ("Орфей і Еврідіка" Крістофа Віллібальда Глюка)
  • Соло (Симфонія № 9 Людвіга Ван Бетховена)
  • Вдови ("Ілія" Феліка Мендельсона)
  • "Чотири пісні", цикл Ріхарда Штрауса
  • Лізи ("Пікова дама" Петра Чайковського)
  • Недди ("Паяци" Руджеро Леонкавалло)

Рекомендуємо

21
Березня
18:00
Концерти
Українські Крила
Концертна програма
за участі провідних солістів Одеської опери
24
Березня
17:00
Балети
Пахіта
Людвіг Мінкус
Балет на 1 дію за мотивами новели Мігеля Сервантеса «Циганочка».
24
Березня
17:00
Балети
Болеро
Моріс Равель
Балет на одну дію
Хореографія та лібрето Георгія Ковтуна
25
Березня
16:00
Опери
Орфей і Еврідіка
Крістоф Віллібальд Глюк
Лібрето Раньєрі де Кальцабіджі
26
Березня
16:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
Балет на 2 дії за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса
31
Березня
17:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
01
Квітня
16:00
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
02
Квітня
12:00
Балети Юному глядачу
Білосніжка
Б. Павловський
Балет на дві дії
Лібрето Яніни Кисельової за мотивами казки братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів»
02
Квітня
16:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден